Biranın Yanında İyi Gidenler | Monkey Business | Koşuyolu Mekanı | Koşuyolu Mekan

MONKEY BUSINESS

Burada biz bizi biliriz. Komşumuzu da esnafımızı da tanırız. Birbirimize “Günaydın” demekten, başımızı eğip selam vermekten, tanımasak bile tebessüm etmekten çekinmeyiz. Birimizin mutluluğu hepimizi mutlu eder; birlikte kutlar, birlikte eğleniriz.

Sohbete Davetlisiniz

İletişimi Koparmayalım:

Monkey Business | Koşuyolu Mekanı

Biranın Yanında İyi Gidenler

Bira sevenler buraya! Bira keyfinizi ikiye katlayacak yiyecekler burada. İster iş çıkışı ister arkadaşlarla sözleşmeli günde Koşuyolu alkollü mekanlarda buluşunca biranın yanında iyi giden şeyleri konuşalım.

Rakının mezesi olur da biranın olmaz mı ?

Soğan Halkası

Fast-food kültürünün bir parçasıdır kendileri. Hamburgerin yanına iyi gittiği gibi asıl biranın yanında iyi gider. Bir de yanında sosla, yeme de yanında yat. Koşuyolu alkollü mekanlar biranın yanına ısrarla isteyiniz.

Çıtır Tavuk

Fast-food kültürü içinde yer alsa da Türk mutfağına da yabancı değil. Evde de yapıyoruz biz bunu. Ama muhabbet sırasında biranın yanında fena mı olur ?

Patates Kızartması

Sadece biranın yanında değil tek başına da tüketildiğinde iyi giden bir atıştırmalık bu patates kızartması. Koşuyolu alkollü mekanlar içerinde Monkey Business’ın menüsünde bunun cheddar peynirli hali de mevcut. Biranın tadına Monkey Business’ta bakmak isteyenler bu lezzeti mutlaka denemeli.

Bir Klasik Olarak Börek Tabağı

Paçanga böreği, sigara böreği, kıymalı börek derken tabağın nasıl bittiğini anlayamıyoruz. Biranın yanında geleneksel tatlara yer vermek isteyenler için Koşuyolu alkollü mekanlar listesinde Monkey Business’a alalım. Koşuyolu Parkı’nın tam karşısında.

Sosis Tabağı

Hem etçil hem de biracı olan müdavimlerin sıkça tercih ettiği atıştırmalık. Biranın yanında gerçekten iyi gidiyor. Bira ve muhabbet birlikte olunca da daha lezzetli oluyor.

Patlamış Mısır

Çoğu mekan Happy Hour konseptinde biranın yanına patlamış mısır getiriyor. Kesinlikle biranın yanında iyi gidiyor. Ama aslında patlamış mısır ve bira ikilisi yan yana gelmişse kesinlikte işin içinde bir yerlerde maç da olmalı. Çünkü maçın stresini bira alırken, maç izleme keyfini de patlamış mısır verir. Koşuyolu alkollü mekanlar arasında maç izleyip bira içebileceğiniz yerler arasında da Monkey Business var. Hatta dilerseniz maç öncesi ısınma antrenmanı olarak arkadaşlarınızla dart turnuvası yapabilirsiniz.

Cips

Cips ve bira güzellemesi yapmamıza gerek yok. Sonuçta bu ikili kendini kanıtlamış ve yıllardır biranın yanında yer alıyor.

Çerez Tabağı

İş çıkışı arkadaşlarla sohbet ederken yudumlanan biraların en yakın arkadaşı.