Eğlence için Adres Monkey! | Monkey Business | Koşuyolu Mekanı | Koşuyolu Mekan

MONKEY BUSINESS

Burada biz bizi biliriz. Komşumuzu da esnafımızı da tanırız. Birbirimize “Günaydın” demekten, başımızı eğip selam vermekten, tanımasak bile tebessüm etmekten çekinmeyiz. Birimizin mutluluğu hepimizi mutlu eder; birlikte kutlar, birlikte eğleniriz.

Sohbete Davetlisiniz

İletişimi Koparmayalım:

Monkey Business | Koşuyolu Mekanı

Eğlence için Adres Monkey!

Kadıköy’ün parlayan yıldızı İstanbul’un en eski semtlerinden biri Koşuyolu’nda eğlenecek mekan mı arıyorsunuz? Güzel bir içki yanına hoş sohbet arıyorsanız Koşuyolu içkili mekanlar rehberine hoş geldiniz! Monkey Business “mahalle pubı” konseptiyle Koşuyolu’nda hizmet veriyor. Mekan, Koşuyolu Parkı’nın hemen karşısında bulunuyor. Koşuyolu içkili mekanlar arasında akşamüstü yürüyüşünün ardından arkadaşlarla sohbet için uğranılacak mekan arayanlar için Monkey Business ilk sırada yer alıyor.

Her Çeşit Bira Monkey Business’da!

Müşterilerini farklı bira kültürü tatma garantisi veren Monkey Business’in menüsünde çeşitli ülkelerin biraları bulunuyor. Unesco Kültür Mirası listesinde yer alan Belçika Biraları’ndan tattınız mı? Koşuyolu içkili mekanlarda Belçika Biralarını bulabileceğiniz ve tadabileceğiniz yer tabii ki Monkey Business! Irish Pub olma geleneğini sürdüren Monkey Business’ın da her Irish Pub’ın kendine ait geleneği var. Monkey Business’ın geleneği de menüde “Biranın yanında gidecek şeyler” bulundurması; patates kızartması, sosis tabağı, soğan halkası, fındık, fıstık, çerez tabağı, hamburger…

Koşuyolu içkili mekanlar arasında Monkey Business’ı farklı kılan şeylerden biri menülerinin sadece pub mutfağına göre düzenlenmiş olması. Yani menüde sadece alkol ve alkol ile birlikte iyi gidecek şeyler var; yanında kırmızı şarapla deneyebileceğiniz ezber bozan meze tabağı, buz gibi bi’ birayla çok iyi gidecek atıştırma tabakları… Önce eli dolduran sonra da göz doyuran hamburgerler ile de Koşuyolu içkili mekanlar arasında ön sırada! Monkey Business mutfağına özel Dark Burger’i denemeden hamburger yedim demeyin.

Evinizden Farksız Mahalle Pubı!

Koşuyolu içkili mekanlar arasında Monkey Business’ı farklı yapan “mahalle pubı” olması dedik. Nedir Mahalle Pub’ının aslı astarı? Pub, etimolojik olarak aslında halkın toplanma yeri anlamına geliyor. Günümüzde farklı anlama sahip olsa da yine birleştirici bir güç var hala sözcükte. İşte mahalle pubı olmak demek birleştirmek demek. Çat kapı, pijamayla, arkadaşla gelmek , geçerken uğramak isteyenler de gelsin diye burası hizmet veriyor.

Biraları beraber köpürtmek istediğin, pazartesi iş çıkışı sohbet etmek istediğin arkadaşını götüreceğin Koşuyolu içkili mekanlardan birinde ne arıyorsan, Monkey Business’da fazlası var.