Koşuyolu Eğlence Mekanları | Monkey Business | Koşuyolu Mekanı | Koşuyolu Mekan

MONKEY BUSINESS

Burada biz bizi biliriz. Komşumuzu da esnafımızı da tanırız. Birbirimize “Günaydın” demekten, başımızı eğip selam vermekten, tanımasak bile tebessüm etmekten çekinmeyiz. Birimizin mutluluğu hepimizi mutlu eder; birlikte kutlar, birlikte eğleniriz.

Sohbete Davetlisiniz

İletişimi Koparmayalım:

Monkey Business | Koşuyolu Mekanı

Koşuyolu Eğlence Mekanları

Havaların yavaş yavaş soğumasıyla birlikte eğlence hayatında da değişim başlıyor. Yazın açık hava konseriyle , yeni nesil meyhanelerde, sahil parklarında eğlenmek mümkündü. Havalar soğuduğunda Koşuyolu eğlence mekanları arasında nerelere gidilir diye aranılmaya başlandı.

Koşuyolu Eğlence Mekanlarında Neler Yapılır?

Çocuğunuz varsa zaten eğlence demek çocuğun eğlenmesi demek. Çocuğunun doğum günü için çok güzel Koşuyolu eğlence mekanları var tabii bunlar kafeler.

Çocuğunuz yoksa bireysel eğlence arayışındaysanız, evlerle ağaçların arasına gizlenmiş çok güzel Koşuyolu eğlence mekanları mevcut.

Bir zamanlar her yerde bulabileceğiniz karaoke mekanları da Koşuyolu eğlence mekanlarının size sunduğu şeyler arasında. Sesiniz güzelmiş değilmiş kimin umurunda, içinizden geldiği gibi söyleyin; günün yıldızı sizsiniz!

Eğlence demek stres atmak demekse sizin için Koşuyolu eğlence mekanları size sınırsız dans da vaat ediyor. Canlı müzik eşliğinde felekten bir gece geçirebilirsiniz. Bu felekten bir geceye sabahın ilk ışıklarına kadar dans etmek de dahil.

Kadıköy’de her türlü eğlence bulunabileceği gibi artık Koşuyolu eğlence mekanları da aynı konuda sınırsız seçenek sunuyor. Aradığınız her şey var.

Alkollü mekanlarda eğlencenin tadını daha güzel çıkartırım diyenlerin yapması gereken tek şey bahane üretmek. Bahanenin karşılanacağı en güzel yeri de elinizle koymuş gibi bulacaksınız. Mesela bahaneniz kış geliyor olsun bu bahaneyi en güzel Monkey Business karşılar. Mahalle pubı olunca derdinden de anlıyor. Koşuyolu eğlence mekanları arasında en samimi en sıcak mekan burası olabilir. Biraları köpürtmek için kışın geliyor olması da bir sebep, haftanın bitiyor olması daha geçerli bir sebep. Arkadaşlarınızla iş çıkışı gelip içinizi dökerken bir anda kendinizi dart turnuvasında bulabilirsiniz. “Hedefi her zaman vururum” diye iddia eden arkadaşı test etmek için harika bir zaman.

Koşuyolu eğlence mekanları deyince akla Monkey Business gelmesinin bin bir türlü sebebi var. Mahalle pubı olmanın verdiği gönül rahatlığı bir yana lezzetli menü de bunlardan biri. Alkollü içeceklerin yanında iyi giden şeylerden oluşan menüsünde tatmanız gereken burgerler var. Geniş porsiyonlarla gelen patates tabağı da cabası.